Ja na Vianoce, Veľkú noc, príp. keď je chuť robievam najradšej tieto zlepované kolieska. Aj môjmu synčekovi veľmi chutia (clap) . Recept je myslím jednoduchý a určite ho vačšina z Vás pozná.
Recept píšem hlavne pre Polárku-čo som jej sľúbila...neskôr ešte dopíšem aj viac. Tento recept sa dá spraviť aj na viac spôsobov-rozpíšem všetky, ktoré robím(sun)
Dnes som si povedala, že kašlem na všetko;-) a začala som vyťahovať recepty, ktoré by som chcela upiecť na vianoce...a stálo to zato-našla som si dlho hľadaný Opitý Izidor(božinku, to je ňamka:-P )
Tento recept vznikol dnes, keď som ani za máčik makový netušila čo navariť. Ňúrala som po celej kuchyni čo mám doma, a či by sa z toho dalo niečo vyčarovať.