Maminky, pridávam Vám sem super rýchly a skvelý recept, je fakt dobrý, oplatí sa vyskúšať, mojim chlapom - malému aj veľkému strááááááášne chutí :) Je dobrý aj ako obed alebo kľudne aj na večeru.&n
Keďže som v mraziaku mala ešte osem bielkov a nevedela čo s nimi(stále robiť sucháriky, keď mi zvýšia bielka sa nám už zunovalo:-P ), tak som sondovala po nete...a natrafila som na tento úplne jedn