reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Je mi ťažko ,je mi do plaču

15. 03. 2009 - 23:25, od magduš

Plačem Nemôžem zaspať,čo ma prenasledujú myšlienky,prečo je to tak.Prečo s tým nikto nič nerobí.No predsa s tými týranými detičkami,čo vidieť týždeň čo týždeň v televízií,na ktorých sa vyvršujú tie supi čo ich splodili a tie hyeny čo ich porodili.Pretože tie malé telíčka sa ani nevedia brániť a myslia si že to takto má byť.To oslovenie "rodič" im ani neprin

Sterilizácia

13. 03. 2009 - 20:13, od jahodah

Milé žienky mamulienky. Volala mi moja známa a mne po jej telefonáte zostalo ťažko na duši Smútok . Tak mi povedzte čo si o tom myslíte.


reklama

Ako ziskat matersku.

10. 03. 2009 - 21:23, od Denda

Bola som SZCO a platila som si dobrovolne nemocenske poistenie,ale ked som isla na matersku v auguste 2007 ,zrusila som prevadzku a odhlasila aj dobrovolne poistenie.Teraz som neplanovane znovu otehotnela,a kedze som nemala zaplatene poistenie,asi

nervové záchvaty 3 ročného syna

09. 03. 2009 - 18:56, od cucoriedka2

ahojte prosím o radu syn 2r.9 mesiacov mal dnes hodinovy nervovy zachvat pretože ho starši brat predbehol pri sprchovaní (pretože on miesto toho aby čakal, kym mu pomôžem do vane skakal zo zachoda.



Trvalé následky!!!

06. 03. 2009 - 08:23, od OLIVIA

Prajem krásne ránko milé NM.Bozkávam Potrebujem vašu pomoc-dcéra mala v práci pracovný úraz(nie vlastnou vinou),čoho následkom jej museli operovat a dat plastiku na pravú ruku.Smútok Po 6 mesiacoch PN nastúpila do práce, kde ju preradili na iný druh práce.Všetko bolo v poriadku.No,po sviatkoch u nich prepúštali zamestnancov(nemali pre nich prácu).Teraz ,,vraj,, prepustia aj dcéru,nemaj

úvaha o naničmame

27. 02. 2009 - 12:28, od hundroš

nanič mama..výstižné.. je to tak, s deťmi sme celé dni samé, staráme sa najlepšie ako vieme, snažíme sa vychovávať.. a aj tak sa mi zdá, že v očiach mojej dcéry (15 m.) som "tá" najhoršia..

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama