reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Rodičia a deti vo vlaku

27. 02. 2009 - 06:29, od bettty

Včera som sa opäť raz presvedčila, že neochota ľudí niekedy prevláda viac ako ochota niekomu pomôcť. A pritom išlo len o drobnosť. V poslednej dobe totižto dobieham na vlak na poslednú chvíľu a tak sa vždy postavím do chodbičky vo vagóne ktorý je určený pre deti a ich rodičov.

Keď to nejde....

25. 02. 2009 - 14:03, od Dreya

...nejde to. Proste to nejde. Nech sa akokoľvek snažím, nedokážem to.
Od pondelkového rána som zase na nervy.
Ivanka. To nádherné múdre dievčisko, moja dcéra, hlavatá baranica šmrncnutá genetikou svojej matky i otca, obľúbená v kolektíve.....a mňa, jej matku, napadlo:
" Kristepane, ako ťa neznášam......."


reklama

asi mi šibe

22. 02. 2009 - 21:31, od mnnaaauuu

ja sa už fakt cítim ako blázon. neviem či mam doma ešte jedného "neviditeľného pomocníka" alebo som súca do blázinca. minule sme prišli z vonku aj s malým a nechala som ho spať na posteli, len čiapočku som mu dala dole. nikdy ho nenechávam spať s čiapkou,lebo mu padá na noštek a na očká ked zaspí.

Som zúfalá

20. 02. 2009 - 07:44, od daduša

Mám obrovský problém zo spolužiakom mojej dcéry a jeho matky.Bývame v jednom dome.Chlapec si neustále vymýšla na moju dcéru ako mu strašne ubližuje ,robí mu zle,a pritom to nie je pravda.



menštruácia po pôrode

18. 02. 2009 - 07:52, od mnnaaauuu

ahojte,chcela by som vedieť aj vaše skúsenosti s menštruáciou po pôrode. ja som ju dostala po mesiaci od skončení šestonedelia. a odvtedy je to horor. nikdy som ju nemala pravidelne, tak +- dva dni, ale stále bola rovnaká, žiadne bolesti, nič.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama