reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Plusy a mínusy materskej školy - poraďte

09. 02. 2009 - 02:14, od martinaj

Moja dcéra bude mať v lete 4 roky. Chcem s ňou ísť na zápis do materskej školy, no neviem, či by som nemala počkať ešte rok. Totiž:

- som živnostníčka a pracovať môžem, keď ona spí, takže ma nijako neobmedzuje a môžem sa jej plne venovať celý deň
- je na mňa silne naviazaná a všade chce chodiť so mnou

prekruteny rezim

08. 02. 2009 - 10:16, od chrapka

Ahojte mamicky, da sa nejakym figlom "vysvetlit" takmer 8tyzdnovemu babatku kedy je noc a kedy den? Donedavna spinkala Linduska celkom fajn, v noci viac, cez den menej. V poslednych dnoch to je presne naopak a ja mam sice pocas dna kopec casu, ale v noci spime hala-bala, zaspim pri nej, manzel ju prelozi, ona sa zas zobudi, ja ju zas krmim a zas zaspim...


reklama

láska k dieťaťu

02. 02. 2009 - 08:18, od dadena

Raz som si vypočula vyjadrenie starej mamy:staré mamy viac ľúbia svojích vnúčikov/vnučky ako svoje deti ! Zarazila som sa a ako čerstvej mamičky sa ma to dotklo.

kamaradstvo?!!!!!!!!!!!!

29. 01. 2009 - 10:48, od dlienka15

Ajooojky vsetky kto totu budete citat, co si myslite da sa este pozliepat priatelstvo, ktore bolo kedysi na zivot a na smrt, ktore sa rozpadlo kvôli uplnej hluposti???? Bolo to vobec ozajastne kamaradstvo???? Ja by som bola za nu dala ruku do ohna, alebo jej to len vyhovovalo do urcitej doby kym z toho mohla tazit? Co si o tom myslite, ake s tym mate skuseníovsti????



Stretko NNM - KE a okolie

06. 01. 2009 - 14:43, od Vea

Ahoj ahoj ahoj .... baby KE a okolie - nemate chut sa stretnut, porozpravat, postazovat sa, pochvalit sa ? Ja veru ano a okrem toho, uz som Vas poniektore davno nevidela - Kamilka, SMaria, Majas, Lienka, Kacenka.... a samozrejme aj spoznat nove NNmamy z okolia .....

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama