reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

Hurááá

01. 10. 2008 - 00:21, od poloo77

Ahojte dievčatá
Musím sa pochváliť NANAEL je od začiatku septembra ZAMESTNANÁ.
Podarilo sa nám zohnať prácu ako sekretárka riaditeľa v jednom nemenovanom školskom zariadení...
Hurááááááá

Je to láska????

23. 09. 2008 - 11:11, od damiana3

Ahojte babulkyÚsmev Stale neviem ci to polozit na "papier",ci sa mi ulavi,alebo nieco zmeni?Asi nie?Mozno sa ani ta bolet v srdci nezmensi,ale aspon mi napisete par svojich rad,poznatkov a mozem niekomu otvorit svoje vnutro,nakolko nemam komuSmútok


reklama

Môj bývalý

22. 09. 2008 - 19:18, od janka28

Ahojte. Mám jeden problém, ktorý ma trápi už dosť dlho. A to je môj vzťah k bývalému, ktorý si neviem vysvetliť. A neviem kde sa mám obrátiť na pomoc, lebo na psychológa sa mi to nezdá a potrebujem o tom niekomu porozprávať. Takže- hneď po strednej som začala chodiť s Tibom, ale tajne, pretože bol cigán. Nechápala som, ako som sa do neho mohla zaľúbiť, nebol ničím výnimočný, bol to ten typický cigán, ktorý nikde nepracuje. Zo začiatku som si nechcela pripustiť, že k nemu niečo cítim, ale nemohla som si pomôcť, bola som do neho nenormálne zbláznemá.

moj smutny príbeh

11. 09. 2008 - 14:52, od fantika

stalo sa to uz pred 17 mesiacmi a dlho som rozmýšľala,že o tom niekam napíšem...že zo seba vypíšem všetku nahromadenú bolesť aby sa mi konečne ulavilo...a keď som objavila túto stránku tak ma prepadol pocit,že toto je to správne miesto,,miesto kde sa stretávajú obyčajné ženy,s obyčajnými životmi aj túžbami,presne také ako ja...som maminou 8 ročnej Vanessky a ak by bol



Spokojna, alebo stastna....

04. 09. 2008 - 13:14, od damiana3

Cawte babulky, uz druhy krat ma sem vyhodilo pri hladani nieco co som potrebovala k mojmu zivotuChichocem sa
Pravdaze som sa hned registrovala, lebo som chcela pridat komentar ( ja by som k niecomu nemala jedine slovko?Úsmev )
Dnes som sem zase tak nahodou vplavala medzi Vas :)

Čokoláda

02. 09. 2008 - 13:41, od Jarča

Mám už 48 rokov a nadváhu strašne veľkú(to číslo ani nenapíšem(od hanby)), čo myslíte podarí sa mi schudnúť a koľko asi sa mi môže podariť vzhľadom na môj vek???Plačem Plačem

Krabica spomienok

30. 08. 2008 - 20:07, od DanaPE

Ahojte dievčatá, čítať sem chodím už dosť dlho a tak je načase sa aj trošku zapojiť. Dnes som upratovala šatník a do ruky sa mi dostala aj krabica, v ktorej mám nostalgicky napchaté všetky veci a vecičky, ktoré boli pre mňa v mojich mladých rokoch veľmi "dôležité." Okrem iného aj listy od mojej prvej veľkej lásky (bol na vojne, poštári si mohli nohy polámať). Samozrejme som sa mrvila v tých zažltnutých stánkach, čítala a spomínala a rozmýšľala, kam sa asi podel, ako sa má, ako sa mu darí a ako by sa to skončilo, keby sa to medzi nami nebolo skončilo.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama