reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

potrat

26. 08. 2008 - 08:42, od alex87

vcera som sa tak tulala po stranke a citala si nejake starsie prispevky.nadabila som na jeden,ktory pisala adkaa o tom ako otehotnela a nevie,ci ma ist na potrat.pod nim bol komentar od lydushy a zaroven odkaz na video.video z potratu.klikla som si nan.ciastocne zo zvedavosti...zvedavosti,co by ma bolo cakalo keby posluchnem otca adam si vziat svojho anjelikaZlomené srdce


reklama

Stretnutie BA skupiny 4

25. 08. 2008 - 15:21, od georgina

Dievčatá, prázdniny sa chýlia ku koncu a predpokladám, že pre mnohé maminy sa spolu so školským rokom začne zhon a chaos. Takže - čo myslíte, stihneme ešte jedno prázdninové stretnutie?

Navrhnite dátum, čas a miesto Úsmev!

Prva láska

30. 07. 2008 - 21:21, od nikytav

Zlomené srdce Slnko Zlomené srdce Odkedy sme mi mami zostali doma na materskej náš život sa zúžil len na prácu okolo domácnosti, výchovu detí a manželov, varenie a podobne. A tak by ma zaujímalo či si ešte niektorá zvás spomenie na svoju prvu lásku. A či na ňu spomínate v dobrom. Ja áno.

pekaren na chlieb

30. 07. 2008 - 09:21, od mojkacka

Ahojte.
Ja som z tych sikovnych nanicmam, co maju domacu pekaren.
Pouzivam lastovickove drozdie. Kedze sa neda lahko zohnat a ak aj ano tak len male 10g balenie. Co je cenovo dost drahe.
Ja som vcera kupila karton 500g baleni. Kedze tolko neminiem tak rada niekomu pomozem. 500g za 100 Sk + postovne.
Info cierna@centrum.sk



budem študentka

26. 07. 2008 - 11:48, od radula

ahoje maminky,

pred pár dňami mi prišlo oznámenie o prijatí na VŠ , sa teším, ale teraz keď už je to jasné tak už mám nervičky ako to bude.
MaláZlomené srdce ide v septembri do školky,velkáZlomené srdce ide do 9. ročníka, ja späť do roboty - skočím do toho ako do vody a budem plávať Úsmev, dúfam že skočím do termálnej, aby som neprechladlaChichocem sa

Prekvapenie :-o

25. 07. 2008 - 14:41, od olina

Čírou náhodou som natrafila na túto stránku a,priznám sa, hneď ma zaujala po prvom príspevku v kategórii Manžel na odstrel. Tlieskam Som už síce "zrelá dáma" (aké hrozné je toto uvedomenie si pojmu zrelá), takže mnohé príspevky a reakcie mi pripomenuli mnohé radostné, ale aj tie bolestivé chvíle, ktoré som v živote zažila.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama