reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

Halooo! Je tam Lampáreň?

31. 08. 2023 - 10:15, od balalajka

Tak sme si poslednou dobou zvykli sťažovať.

Sťažujeme ako sa ponáhľame, ako sa ponáhľajú iní. Ako všetci všetko chcú, potom nechcú, potom vyvolávajú, vypisujú. Ak nedvihnete telefón IHNEĎ - zle je. Ak neriešite veci IHNEĎ - je zle tiež. Ak poviete bude to o 10 pracovných dní - TO JE VEĽA. A potom sa sťažujeme, že aj na nás niekto tlačí.

Nejak v móde je teraz mať na všetko vlastný názor, ktorý okamžite treba zdeliť.

Dokonalosť symetrie

08. 08. 2023 - 06:51, od balalajka

Som minimalista.

Teda sa snažím a jediné, v čom to dávam v pohode je líčenie. Aj to je skôr z núdze cnosť, lebo nestíhačky. Ráno jedno sérium, druhé sérium, trochu krému. Fajn - výživa za nami. Obočie prečesať, občas dofarbím ceruzkou. Niekedy sa rozhodnem pre njud luk JLo - teda ja to tak volám. Ona na seba nakydá farbičky, ja sa tvárim, že sú také nude a moje líčenie také dokonalé, že ich nevidno.

Neznášam make upy.


reklama

Čítate Obchodné podmienky?

12. 07. 2023 - 09:33, od balalajka

Ak by ste sa ma to spýtali, z fleku poviem, že nie, hoc teda políčko, že s nimi pri internetovej objednávke automaticky škrtám. To sa už v bežnom živote skôr snažím zaostriť na tie pidiblchy, ktoré by normálne mali rozlezené na 46 stranách a obchodníci ich natlačia na A4. Občas mám dojem, že sú to QR kódy a nie znaky abecedy.

Napoj svojho kuriéra

11. 07. 2023 - 11:59, od balalajka

A ja neviem, či je teraz nejaká akcia, ale ja ju vyhlasujem. Veľký úsmev

Denne nakladáme, vykladáme. Balíky, palety, všeličo. Všelikoho nie. Váľam sa od smiechu po podlahe

Teplo nám je, že nám dolu riťú teče, akoby povedala moja babka. Pánom kuriérom kvapká z klimatizácie, ale chrbtiská majú opotené riadne teda tiež.



Mesiac promócii

29. 06. 2023 - 11:15, od dasa_
Zažila som v svojom živote viaceré promócie. Viacmenej rovnaká milá oficialita. Možno je to vekom, možno som pri tejto promócii mala viac otvorenú hlavu, ale konečne som počula prejav, z ktorého so, si aj niečo zapamätala.

Leto odštartovalo

12. 06. 2023 - 07:00, od balalajka
Komu by sa nezdalo a chcel by diskutovať, či je ešte jar a či už leto a prázdniny, nech sa mu ráči prísť pozrieť do Trenčína. My sme to vzali hupom a radosťou a vkĺzli do krátkych rukávov ruka v ruke s festivalmi.
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama