Ak by som hľadala vhodný názov pre túto dobu, asi by som povedala, že je to doba mikroténová. Lebo to, čo po nás asi najviac ostane budú plastové obaly.S nemým úžasom sledujem ako sme "zosterilneli". Nič sa nesmie chytiť do ruky, všetko sa musí najprv umyť, očistiť, vydrhnúť, použiť antibakteriálne utierky, mydlo, gél. Kde sú časy, keď som si rozrazila dlaň a prach - neprach ošúchala o nohanice a ak to krvácalo "ocuclala". Nedaj Bože ísť do obchodu a kupovať pečivo či ovocie a zeleninu.Krásne naukladané v debničkách. Jedno vedľa druhého.