Blogy používateľa all

Bol najbližšie

12. 08. 2017 - 11:48, od dasa_

Stále riešim jedenie nášho juniora. Viem určite povedať, čo nezje. Viem, čo ako tak toleruje. Ale čo mu chutí, čo má rád, to fakt netuším. Nedokážem povedať.

Cez školský rok sú raňajky obrovský problém, tak aspoň teraz cez prázdniny ho prinútim. Jedáva kúsok sladkého pečiva a čaj. Snažím sa mu to striedať. A furt skúmam, čo mu chutí, čo radšej nie. A fakt neviem.

Bye bye America(n Pie)

11. 08. 2017 - 21:58, od balalajka

Ja viem, neskoro je.

Už sme mali dávno odletieť, ale ved vieš .... časový posun. Tak hádam mi je odpustené.

Ale tak pofrflali ste si statočne.

Hádam ale trochu aj užili.

Ja som si užila po svojom.

Dala som 2* "long way" ( vyše 200km na biku za mnou), aj pôvodných obyvateľov som mala Veľký úsmev - však skúste vkročiť do Zliechova v nedeľu na biku, sama žena, pri 36 stupňoch - jak z filmu o divokom západe na vás budú kukať (už len ten vypľutý tabak som čakala).

Posledné rande

06. 08. 2017 - 20:03, od dasa_

Nie, nebojte sa, nie je to dôsledok francúzskeho týždňa

Aj keď vlastne, týka sa to jedla a to je veru francúzska téma. Dnes som sledovala v telke reportáž z Cesnakového festivalu v Buchlove. Chystám sa tam už dlhé roky, cesnak od tiaľ kupujem pravidelne. Majú tam také tie staré, hodne štipľavé a hlavne riadne aromatické odrody. Také, že to na hrianke aj cítiš. Nič pre slabé nátury.

Arrivederci Italia

04. 08. 2017 - 14:13, od balalajka

Tak a je to hádam za nami.

Vôbec sa na tie zápchy na diaľnici smer Slovensko neteším. Vážne. Aj by som v tom Taliansku zostala. Ešte som sa nepreviezla na loďke, ešte som nekŕmila holuby na námestí.

Ale zato zmrzliny som si užila dosť. Aj pizza bola, aj kopec dolce - sladkostí. Neviem, neviem, ako by som vyzerala po 2 mesiacoch tuná.Veľký úsmev

Ramená som nespálila, zato počasíčko nám vyšlo jak vyšité.

... ta co? ta Ty tu?

31. 07. 2017 - 14:15, od priskaa

... alebo VIETE? ...

z dopoludňajšieho denníka vybavujúcej slovenskej naničmamy:

Epizódka I.

"Dobrý deň! Viete už upresniť, kedy prídete robiť kanalizáciu? "  ....

"Krásny deň  Vám prajem! Áno, áno. Samozrejme! Posledný augustový týždeň alebo začiatkom septembra!"  ...

"............ ale zmluvne sme sa dohodli koncom júna, potom júla.... Do polovice augusta mám dovolenku, čakám, môžete robiť!  ..."   

"VIETE, nedá sa, zákazky .... "

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama