Blogy používateľa all

Platobný rozkaz

08. 05. 2017 - 03:42, od Michaela Králo…
Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu dá sa odvolať na platobný rozkaz od exekútora, ktorý je 8ročný?

Májová výzva

05. 05. 2017 - 08:34, od dasa_

Čítam rôzne motivačné blogy. Pekne to tie dievčatá píšu. Tak pútavo. Motivačne. (Mmch, čítanie tých blogov je úžasne "prokrastinačné". Čítam o prokrastinácii, tak nemôžem ísť robiť to alebo ono Pohoda)

Skoro všetky si dávajú rôzne výzvy. Niektoré píšu o tom, koľko kníh chcú tento rok prečítať. Iné čo chcú naštudovať. Prerobiť. Koľko km prejsť pešo. Čo odcvičiť....

Tak som dospela k presvedčeniu, že nutne si musím pred seba tiež postaviť nejakú výzvu. A prečo nie rovno v máji.

OK.

"Mamou" na pár hodín

04. 05. 2017 - 10:33, od aramana

Hoci s radosťou tvrdím pri každých narodeninách že mám 27, už mi to nejaký ten rôčik nikto nežeriePrekvapenie...ľudia vôbec málo dôverujú...Chichocem sa

Podarilo sa mi, ani neviem po koľkých rokoch, podržať si, povarovať, potešiť sa s malým, trojmesačným bábätkom, práve na stretnutí v Jáne.Srdce

Sen

02. 05. 2017 - 10:43, od dulka

Dievčatá, ktoré sa troška venujete snom, čo podľa Vás znamená sen, že počujete intenzívne búchanie na vchodové dvere? Tento sen sa už viac krát opakoval v krátkom čase.

Ďakujem za Vaše názory Úsmev

 

Ako nás skoro voda vzala

30. 04. 2017 - 21:42, od Kamila

Po desiatich rokoch sme sa vrátili na miesto činu. Úsmev Na jar, voľakedy dávno, sme sa v Litovskom Jáne stretli po prvýkrát. Vtedy to bola ešte veľmi skromná, zato skalná, partia naničmám. Po dekáde sme si dali repeté, už stabilná zostava aj artmám a cukrárok. Klub medovnikárok hájili dve dámy.

Záverečné info k stretnutiu v Liptovskom Jáne

25. 04. 2017 - 11:07, od Kamila

Dievčata tu je krátky súhrn k nášmu spoločnému víkendu. Upozorňujem toto stretnutie je ozaj relaxačné, úplne bez programu, okrem jedného tvorivého kurzu pre vopred prihlásenú partiu, náročnejšia technika, relatívne drahá, doplním aká ...Úsmev Vezmite si botasky na prechádzky, ručné práce, ak máte chuť debatovať popri nich a hlavne dobrú náladu ideme relaxovať.

tu je zopár oproných bodov:

V skrini

23. 04. 2017 - 08:57, od dasa_

Tuším som sa vzhliadla v minimalizme. Dosť to súvisí aj s eko témami, triedením a seperáciou.

Zatiaľ som v 1. fáze. Postupne, pomaly triedim to, čo je doma. V januári som mala veľkú knižnú akciu, kde odišlo z domu asi 150kníh. Najväčšia časť skončila v knižnici.

V sobotu ráno som sa najskôr vrhla na skrinku s vianočnými a veľkonočnými dekoráciami. Vyhodila som pár kraslíc, ktoré sa mi nepáčilo od začiatku, niekoľko ozdôb prevažne zo sušených rastlín.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama