Blogy používateľa all

Lebo funguje

26. 05. 2017 - 11:14, od dasa_

Už ani neviem, kde som to počula. Rozprávali o nejakom hoteli, tuším v Austrálii. Dobrý hotel, kvalitný. Akurát na izbách mali také tie staré, predpotopné tučné telky. Tak sa pýtali, prečo tam majú tak starú telku . A odpoveď bola úžasná : "Lebo funguje"

Moja žena vie...

23. 05. 2017 - 12:00, od dasa_

Minule som čítala niekde vtip a teda priznávam, páčil sa mi. Natoľko, že som si ho zapamätala.

Volá žena na mužu: "Jožóooo, poď domov"

Od odvetí: "Čo mi je? Som hladný?"

Nie je zač

22. 05. 2017 - 07:26, od balalajka

Celkom nedávno som si to vlastne začala uvedomovať.

Ako pekne nás tie maminky vychovali.

Poprosiť.

Poďakovať.

I odpovedať - nie je zač.

A že občas veru zač poďakovať je!

U nás sa stalo to "Nie je zač" proste slovným spojením, frázou, akousi poloautomatickou odpoveďou na poďakovanie. Akoby to bola samozrejmosť, že ak niečo darujeme/ pomôžeme/ spravíme ... proste že to za čo nám poďakujú ohodnotíme "nie je zač". A tým - aspoň v poslednej dobe - ja mám dojem, že ten svoj čin / úsilie akosi znehodnocujeme, či podhodnocujeme.

Hlad

20. 05. 2017 - 20:27, od Aanička

Ja keď mám hlad, tak to riešim jednoducho. Najem sa. Vždy sa niečo nájde. Veď čo, že je hodina do večere. Hlad treba riešiť. A tak aj vyzerám. Nikdy si nedovolím ten luxus, pociťovať hlad. Kilá sa na mňa lepia, ani neviem ako. Teda veľmi dobre viem - len si nahováram, že to, čo zobnem kedy tedy sa nepočíta.

Mám doma chlapov. Tí to riešia úplne inak.

Situácia č.1: pýtam sa mladšieho, či si už prosí večeru. Miesto odpovede sa spýta, koľko je hodín. A keď zistí, že pol šiestej, tak vyhlási, že ešte nie, že ešte je čas. Žiaden hlad do toho nepletie.

Chrústy, netopiere a ja

19. 05. 2017 - 12:17, od Kamila

Ozaj prazvláštna kombinácia, ale jedno mám predsa s netopiermi a chrústami spoločné... Vyliezame vonku tesne pred zotmením. Úsmev Milujem tento čas, neskutočne, okrem toho, že na neskôr sa už prechádzka, ani trhanie buriny preložiť nedajú....

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama