Blogy používateľa all

O relativite času

16. 05. 2017 - 08:47, od balalajka

Stáva sa mi to občas. Teda v podstate sa mi to stáva často, keď nastanú správne okolnosti. A som sa zamotala - teda občas či často?
Môj život má určitý harmonogram. Kedy sa vstáva, kedy sa ide do práce, kedy sa vracia z práce, kedy varím, kedy umývam riad a kedy mám čas na seba.
Zaujímavý moment nastáva, keď sa zmení predpokladaný čas vykonávanej činnosti. Poznáte to ... niekto za vás uprace riad, vyvesí práčku, či umyje kúpeľňu. No dobre, žarty bokom. Nikto to za mňa nespraví. Ale stáva sa, že rátam s nejakým termínom a ten sa mi presunie. Plus mínus.

Je to vonku - Príbeh

15. 05. 2017 - 00:59, od gyfi97

Som asi gay mám 16 rokov. Nikto o tom nevie aj keď zrejme mamina a brat niečo tušia. Neviem či som gay alebo bisexual. Ale asi sa mi páčia aj chalani. Nikdy som nemal chlapčenské záľuby ako napríklad futbal. Nikdy som nechodil s chalanmi von a vždy som sa kamarátil skôr zo spolužiačkami. Keďže som opakoval 1 ročník tak som bol v triede vždy o rok s mladšími spolužiakmi.

Čo robiť?

14. 05. 2017 - 08:35, od orinka

Kúpila som si ďalšiu knihu o upratovaní. Zjavne si myslím, že čím viac kníh, tým väčší poriadok. Aj keď zrovna táto sa volá Lepšie žiť, menej míňať.

Čakala som , že to bude zase o tom istom - vyhadzovať, nekupovať, vyhadzovať.

No tu ma čakalo prekvapenie. Jednak je kniha prešpikovaná citátmi. Zaujímavými. Kto pozná knihy   Normana Pealeho, tak v podobnom duchu.

Vyznamenanie

12. 05. 2017 - 07:45, od dasa_

Nie je ten náš syn veľmi hovorný (pokiaľ sa nejedná o PC hru Pohoda)

Vydolovať z neho niečo ako pochvalu, nedajbože nejaké vyjadrenie vzťahu či citu  je priam nemožné. Po pravde, ani sa nečudujem, toto (na rozdiel od manžela) robí problém aj mne. A tak si užívam aj každý jeden náznak niečoho pozitívneho.

Na strednej, kam chodí, majú zavedené, že z každého predmetu píšu raz do roka písomku z celého učiva, vo všetkých triedach naraz. Taký malý monitor.

Nevar, čo ti chutí

10. 05. 2017 - 21:38, od dasa_

Stretla som sa so susedou. Chvíľu sme viedli také klasické reči. Až prišla reč na kilá, ktoré sa na nás lepia snáď aj z pohľadu na chleba či bagetu PohodaPohoda

S úžasnou láskou v očiach a pýchou v hlase sa "sťažovala" na syna s manželkou. "Len si predstav, on si dá k segedínu iba jeden knedlík. Kto to kedy videl"

Vedia, čo chcú?

10. 05. 2017 - 07:04, od orinka

Dali sme stretnutie. Spolužiačky, čo sme 5 rokov spolu drali lavice posluchárni. A spolu aj bývali na intráku. Zaujímavé spoločenstvo. Tie čo boli chudé pribrali, tie čo neboli chudé schudli :) V priemere vlastníme každá 1 manžela, dve deti. Choroby zatiaľ v našich radoch nekosia. Priamo vo vyštudovanom obore robí iba jedna. Ale všetky ostatné sa toho oboru aspoň okrajovo držia. Aspoň ako učiteľky odborných predmetov Úsmev

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama