Dovolím si tvrdiť, že je to zdravá mlska, i keď tam ide toľko oleja. Vydržia dlho "vláčné". Napíšem origoš recept, ale môžem vám napísať aj môj vylepšený postup.
Zatiaľ sa vždy vydarili :-) Práve ich idem robiť, tak sa s Vami podelím aspoň o recept, keď už nie o samotné dolky. I keď aj to by som rada, len neviem či stíhate prísť ;-) A už sú hotové
Dala som to do "zdravých" receptov, pretože si myslím, že je to ľahké a zdravé...i keď je to moje dielo, môj "zliepenec", tak si myslím, že je to mňamuš, papuš-aspoň mne to tak chutí, a aj keď je t