Recepty gueva

Kompót z čerstvých jabĺk - recept

Kompót z čerstvých jabĺk

Pridávam receptík, ktorý ma sprevádzal celé moje detstvo a varievala mi ho ešte moja babka. Skvelý je z prvých letných jabĺk, ale osvieži kedykoľvek počas roka. Možno ho mnohé poznáte. Množstvo si môžete ľubovoľne prispôsobiť, všetko je o individuálnej chuti.
Domáca rýchla pizza  - recept

Domáca rýchla pizza

Recept z internetu pre milovníkov domácej pizze z tenkého cesta, ktorý mám odskúšaný nie 1x. Pizza je rýchla a chutná. Výhodou je, že nemusíme čakať, kým cesto vykysne, môžeme s ním hneď pracovať. Avšak ak ho necháme podkysnúť, nič tým nepokazíme. Množstvo je určené na 2 plechy štandardnej veľkosti.Porcie uvádzam od oka, nakoľko každý má iný apetít.

Lahodný pečený králik - recept

Lahodný pečený králik

Králik, po ktorom si oblížete všetky prsty
Jelenie čo? - recept

Jelenie čo?

dievčatá, kuchárky, poraďte mi nejaký dobrý recept z jelenieho mäsa. MM obdržal mäso z jeleňa a nevieme čo z neho uvariť. Guláš nám už ide ušami, rovnako mäso na víne. Prosím poraďte.
 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok