pizza

Pizzové taštičky - recept

Pizzové taštičky

Skvelá alternatíva občerstvenia na cesty, prípadne aj pohostenia pre hostí. Náplň je samozrejme voliteľná, podľa chutí a stavu chladničky.

Zeleninová pizza - recept

Zeleninová pizza

Mám trochu problém nazvať toto jedlo pizzou, ale je pravda, že inšpirácia pochádza priamo z Večného mesta. Pri našej návšteve sme toto jedlo kupovali v jednom bufete v štvrti, kde sme boli ubytovaní. Zachutilo nám a tak doma pravidelne, keď robím pizzu na plechu, kúsok je aj takýto netradičný.

Cesto na pizzu nepopisujem. Kľudne použite polotovar z obchodu, prípadne pripravte cesto podľa svojich zvyklostí.

 

Pizza a koláč v jednom - recept

Pizza a koláč v jednom

Môj manžel vymyslel pre dcérky a super mňamka

Pizza muffiny - recept

Pizza muffiny

Slané pizza muffiny je výborné, rýchle pečivo, u nás veľmi chutilo:))

Pizza pri histamínovej diéte - recept

Pizza pri histamínovej diéte

Môj prvý pokus s pizzou pre moju dcéru s histamínovou intoleranciou. Vraj na prvý pokus to nebolo zlé. Chichocem sa Chcelo by to ešte čerstvú bazalku, ale tú by deva tak či tak nejedla, aj šunka nám došla ... Doteraz som ani klasickú pizzu nepiekla. Pohoda Táto je bez bielej múky, bez droždia a kečupu - paradajok.

Pizza tyčinky (špirálky) - recept

Pizza tyčinky (špirálky)

Piekla som pre mlsné jazýčky :-). Doma ľúbime pizzu všetci tak som skúšala na podobný spôsob urobiť tyčinky. Vydarilo sa :-)

Cuketová fitness pizza bez múky - recept

Cuketová fitness pizza bez múky

Jasné, že mi to nedalo, keď som natrafila na tento recept na internete, hneď som ho musela vyskúšať. Výsledok dopadol nad očakávania, musím povedať, že toto je vážne vynikajúca "pizza" a dokonca aj chuťovo pripomína originál. Dávam sem teda recept na cuketové pizza cesto a navrch dajte, čo máte rady.

Špenátová pizza - recept

Špenátová pizza

Je to fakt skvelá pizza :)

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok