Vonku krásne sneží, v ruke čaj, tak čo k tomu chýba? Nejaký koláčik, bábovka? Niečo sladké, voňavé, korenisté? Presne tak... a presne taká je táto bábovka.
Recept na túto nátierku mám už vo svojom receptári opísanú dlho a rada sa k nej vraciam. Deťom chutí a najlepšia je s čerstvou zeleninou alebo aspoň na čerstvom pečive.
Aj u vás decká vyňúrali toto pečivo? A aj vám sa zdá, že keď každému kúpite po jednom kúsku, tak nielenže ich nezasýti, ale aj platíte viac ako je treba?
Potrebovala som sebe aj mojím maródom trochu rozveseliť deň a zamestnať si myseľ niečím iným... takže s radosťou som sa vrhla na tieto farebné sušienky plné čokolády.