"Ty jsi má, levandulová... úplně celá, celičká, levandulová...nádherně levandulová" mmm... takto mi tá pesnička znela v hlave, keď som piekla levanduľou voňajúcu bábovku.
Spomenua som si na zemiakové knedličky od mojej babičky tak šup s nimi do polievky. sú mäkučké, nadýchané a v akej koľvek zeleninovej polievke výýýborné.
Poznáte ten pocit, že vám ku káve čosi chýba? Niečo malé, čo by sa aj do šálky dobre ponorilo? Tak, tak, sú to sušienky, čo by sa hodilo. A také tie domáce, bez "umelín", s plnou chuťou...
Ani neviem, ako sa stal ten zázrak a mne sa podarilo "ubrániť " balíček Krowiek celý mesiac pred všetkým maškrtníkmi. Ako odmenu dostali túto bábovku...