pomaranč

Tekvicovo pomarančový koláč - recept

Tekvicovo pomarančový koláč

Do koláča nemusí byť len cuketa alebo hokaido, dá sa použiť aj iný druh tekvice a so správnou príchuťou tu máme šťavnatý jesenný koláčik.

Sypaný brusnicový koláč - recept

Sypaný brusnicový koláč

Rýchly, chutný, v prvý deň chrumkavý, druhý lahodne vláčny. Nádherná červená brusníc v objatí chuti pomaranča. Trochu netradičné pre slovenskú kuchyňu, ale prečo nie?

Tekvicovo pomarančový krém - recept

Tekvicovo pomarančový krém

Mám rada jedlá z rôznych druhou tekvíc, v chladničke na mňa pozeral zvyšok z maslovej tak čo s ňou....šla do polievky, teda krémovej.

Kapustový šalát - recept

Kapustový šalát

Receptov na kapustový šalát je nespočetné množstvo, trochu som ho obzvláštnila granátovým jablčkom a marinádou s pomarančovej šťavy....ved v zime nám treba veľa vitamínov. Na šalát prevažne používam špicatú kapustu, vydrží dlhšie chrumkavejšia a nezmäkne.

Bábovka s vôňou pomaranča so slaným karamelom - recept

Bábovka s vôňou pomaranča so slaným karamelom

Pripájam sa k bábovkovaniu. Dnes štavnatá s pomarančom a chuť slamého karamelu je návykový hodí sa k pomarančovej chuti.

Klasický cheesecake - recept

Klasický cheesecake

Vynikajúci cheesecake v tej najklasickejšej podobe.
pomarancovy zakusok - recept

pomarancovy zakusok

jednoduche a chutne (y)
 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok