Zletnieva sa a tak sa zelenina na tanieroch bude objavovať ešte viac. Rýchle obedy alebo večere sú k nezaplateniu. Niečo na inšpiráciu s príchuťou talianskej kuchyne pridávam.
Teplota von stúpa a pre moje telo je to signál, že potrebuje zmrzlinu. Veľa zmrzliny. A keďže nie som žiadny nováčik pri výrobe tej domácej, rozhodla som sa vyskúšať aj "zdravšiu" verziu.
A už je to zas tu - obdobie špargle. Teším sa na keď si ju môžem vychutnať či už bielu alebo zelenú na akýkoľvek spôsob. Dnes ponúkam s mäsom, šalát zo pšena a mrkvové pyré. Bola to mňamka.
I keď u nás by sa rovno mohla volať "sebe som si uvarila" nakoľko u nás šampiňóny mám rada a jem len ja. No ale zas raz čas, prečo si neurobiť radosť a nerozmaznať sa takouto dobrou polievkou?